Úžasný zážitek pro celou rodinu. V rámci projektu Nostalgických vlaků byl vypraven první vlak ze Straškova u Roudnice nad Labem do německého Günzburgu, kde sídlí dětský zábavní park Legoland. Vzhledem k enormnímu zájmu plánuje dopravce vypravit další dva vlaky v červenci.
,,V prvním červencovém týdnu pojedeme v pondělí 4. 7. večer, s návratem ve středu 6. 7. ráno. Další vlak vypravíme ve stejných časech v sobotu 23. 7. 2022, s návratem v pondělí 25.7. ráno,“ říká k termínu majitel společnosti.
![](https://ekonomickydenik.cz/app/uploads/2022/06/bce-1920x530-1-1024x283-1.jpg)
Vlak vyjíždí ze Straškova večer, dále zastaví v Praze na Smíchově, v Berouně a v Plzni. Vlak dále pokračuje přes přechod Česká Kubice – Furth im Wald do Günzburgu, kde se nachází zábavní park LEGOLAND. V ceně jízdenky je také autobusový transfer do zábavního parku.
![](https://ekonomickydenik.cz/app/uploads/2022/06/bez-nazvu-3.png)
![](https://ekonomickydenik.cz/app/uploads/2022/06/vlak.png)
Vlak je sestaven z lehátkových a lůžkových vozů a k dispozici je také jídelní vůz. V ceně každé jízdenky je zároveň obsažena i vstupenka do Legolandu.
Jana Bartošová