INZERCE

Laborant/ka oddělení imunohematologie

0

Ústav hematologie a krevní transfuze přijme Laboranta/ Laborantku na Oddělení imunohematologie.

Náplň práce: příprava roztoků, obsluha a údržba přístrojového vybavení, příjem biologického materiálu a jeho administrace, zpracování krve, provádění imunohematologických analýz (vyšetření krevních skupin a protilátek proti erytrocytům) a vysoce specializovaných postupů pro vyšetření komplikovaných imunohematologických nálezů, ev. spolupráce na molekulárně biologických vyšetřeních a zavádění nových vyšetřovacích metod

Datum nástupu: ihned nebo dle dohody

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání biologického, zdravotnického, chemického nebo farmakologického zaměření (ev. Dis. či Bc.)
  • odborná a zdravotní způsobilost dle Zákona 96/2004 Sb
  • nejlépe s registrací, zkušenostmi z oboru a případně s atestací
  • pečlivost, spolehlivost a manuální zručnost
  • práce s PC na uživatelské úrovni
  • týmová práce

Nabízíme

  • celý úvazek, jednosměnný provoz
  • klouzavou pracovní dobu
  • 6 týdnů dovolené
  • 3 sick days
  • penzijní připojištění, stravenky, příspěvek na dovolenou a tábory pro děti
  • zaměstnaneckou školku a podnikovou chatu v Bedřichově
  • zaučení a zapracování
  • podporu dalšího odborného růstu
  • výbornou dopravní dostupnost v centru Prahy
  • zázemí stabilního zaměstnavatele
  • motivující platové ohodnocení

V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu: [email protected]

FacebookTwitter